Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

onko-amazonky 

Ostře sledovaná prsa na Mezinárodním filmovém festivalu

17 fotek červenec 2015 - zobrazení
V rámci 50. ročníku MFF v Karlových Varech dostala naše národní organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. možnost stát se neziskovým partnerem této významné kulturní události. A tak byl otevřený PRSNÍ DŮM, něco jako kavárna s mladou obsluhou Bellisek a s prsním fantomem, který sloužil na demonstraci pro samovyšetření prsu. Ten byl „obsluhován“ každý den jinou pacientskou organizací. ONKO-Amazonky jsem vzhledem k velké vzdálenosti zastupovala sama. Střídala jsem Onko NIKÉ Krnov a mne pak vystřídaly děvčata z AMA Most.
Zájemkyň o povídání bylo dost, bulky v prsou zkoušeli najít i muži (a byli hodně překvapeni, že i oni mohou mít podobný problém – viz Michal na obr.- jediný muž mezi mladými Belliskami). K tomu si všichni mohli koupit výbornou kávu, tričko nebo hrníček s „prsním“ dnem. A také mohli napsat nebo nakreslit svůj vzkaz pacientským organizacím.
A ještě tam viselo pyžamo, ve kterém Mel Gibson natáčel znělku letošního MFF, a které se na internetu vydražilo za více než 60 tisíc.
Všechno pro nás vrcholilo pochodem 7.7. za bubnování skupiny Tam Tam Batucada po kolonádě za hojného povzbuzování kolemjdoucích a vystoupením Dana Bárty, který nás také podpořil.
Byl to všestranně zdařilý týden, díky všem zúčastněným. Marta Kostrová

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.