Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

onko-amazonky 

Rekondiční pobyt Poděbrady 2015

288 fotek 3 videa červen 2015 - zobrazení
Je nás osm statečných natěšených amazonek,je neděle 31.5.2015 a vydaly jsme se na týdenní pobyt do Poděbrad .Cesta s využitím Českých drah za všeobecného veselí uběhla rychle a vystupovaly jsme navíc plny rad a informací o Poděbradech od sdílné paní průvodčí.
Na nádraží nás již čekal mikrobus,aby nám odvezl zavazadla a my se krásnou kolonádou prošly jako dámy až do hotelu Junior,který se stal na týden našim domovem.Hezké ubytování,velmi vstřícný personál,dobrá strava - prostě pozitiva na pochodu a k tomu ještě nedělní muzikoterapie na kolonádě v podobě koncertu dechového hudebního tělesa z Kolína HARMONIE 1872 - paráda.Neděle je za námi a začíná běžný týden.
Naše úžasná "programová ředitelka " Jana Bednářová měla tento pobyt vymazlený do detailů:
- dopoledne procedury a osobní volno,pak po dobrém obědě hodinový klid na lůžku a následně společné akce a to - cílené procházky na Myslivnu,jízdárnu ,jezero nebo výlet do skanzenu Přerov nad Labem - moc hezké , poučné a všechny jsme se ve vzpomínkách vracely do dětství, pak jízda výletní lodí na soutok Labe s Cidlinou zpět některé z nás šly pěšky a některé využily k návratu výletní vláček a nevím kdo se víc bál,zda řidič veselých dam nebo dámy jeho řidičského umění . Mezi nezapomenutelné zážitky nutno zahrnout i náš společný bazén s vodou příznivé teploty,ale ta akustika, nedalo se nezpívat,takže celou hodinu zněly české ,slovenské,polské i ruské písně, čili muzikoterapie v osobním provedení.Téměř každodenní třešničkou na dortu byly návštěvy jadranské cukrárny na náměstí s opravdu vynikající kávičkou a širokým výběrem ovocno-zmrzlinových pohárů,zde se děly věci a podlehla každá i Magda natož Jana,Pavla,Maruška,Marta a Marta,Zdenka i Alena.Ještě jsme v průběhu pobytu i stihly si rozšířit počítačové znalosti - díky Marušce IT.Páteční rozlučkové večerní posezení ,které zajistila naše stále úžasná PŘ Jana, se neslo ve smyslu spokojenosti,pohody ,pochopení a vzájemné tolerance.
Podotýkám,že společné akce byly dobrovolné,ale síla tohoto kolektivu byla nesmírně pevná,šly vždy téměř všechny,protože prožívat chvíle a být spolu,kde sdílená radost se násobí a smutky odplouvají po vlnách Labe bylo naším společným cílem.
Je sobota a osm statečných spokojených amazonek s pozitivní energií odjíždí domů.Je nám nádherně, tenhle pobyt to byla neskutečná léčivka. Díky všem a ať jsme !
(text M.Gatnarová)
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron